Altana 8-kąt Chopin kratą angielską

  • Czas realizacji: 4 dni
  • Dostępność: Ponad 10 szt.
  • Producent: Jagram
  • Cena brutto: 5 671,00 zł
  • (Cena netto: 4 610,57 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Altana 8-kąt Chopin kratą angielską

Altana drewniana ośmiokątna. Wypełnienie boków stanowią eleganckie kratki angielskie, zakończone poręczami. W górnej części boków zastosowano wstawki trójkątne na bazie łuku gięto-klejonego, co wzmacnia konstrukcję gwarantując stabilność altany i jednocześnie nadając jej lekkości. Altany ogrodowe Jagram produkowane są z najwyższej jakości impregnowanego drewna świerkowego. Dach wykonany jest z boazerii ze świerku skandynawskiego. Pokryty ozdbnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnej zieleni, co zapewnia całkowitą nieprzemakalność dachu i trwałość na wiele lat. Pełnię elegancji zapewnia wykończenie dachu wykonane z miedzianej blachy. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Do naszych altan oferujemy za dodatkowa opłatą podłogę oraz meble (ławki, stół). Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.
Wymiary: h342 fi430

Typ Budynku    GAZEBO
Typ Dachu   Dach Gontowy
Rozmiar   EcoChopin
Drewno    świerk
Ilość boków   8
Średnica po podłodze   336
Szerokość   315
Okap na stronę   12
Średnica po dachu   372
Długość boku   140
Wysokość do okapu   190
Wysokość całkowita   315
Szerokość słupków   Słupek z drewna klejonego, wielokąt o przekroju 7x10 cm
Grubość podłogi   86 mm (20mm deski podłogowe +65 mm legary podłogowe)
Wykończenie dachu   Siding ze świerku skandynawskiego + gont bitumiczny (zielony)
Grubość dachu    16mm
Pokrycie dachu gontem   tak

Impregnacja:

Produkt zaimpregnowany ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat (dla zastosowań bez kontaktu z gruntem). Po zaimpregnowaniu drewno ma zielonkawo-szary kolor, który z czasem przechodzi w barwę miodowo-żółtą.

Malowanie produktów:

Nie oferujemy usługi malowania produktów. Można natomiast samodzielnie malować nasze produkty w celach estetycznych wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Montaż:

Nasze altany montuje się w prosty sposób. Chcesz wiedzieć jak wygląda dokładny proces montażu wybranego przez Ciebie produktu? Napisz do nas! Prześlemy szczegółową instrukcję.

Dostawa

Z powodu sporych rozmiarów, koszty dostawy wyceniamy indywidualnie.W tym celu należy przesłać nam zapytanie podając kod pocztowy adresu dostawy biuro@gardencenter.pl

W zaleznosci od lokalizacji adresu dostawy oraz wielkosci wybranych altan, jest to koszt w granicach 400 - 700 zl.

Po wczesniejszym uzgodnieniu, mozliwy jest odbior osobisty z magazynu zlokalizowanego w poblizu Elblaga.