Altana 8-kąt Chopin z kratką Clementyna

  • Czas realizacji: 4 dni
  • Dostępność: Ponad 10 szt.
  • Producent: Jagram
  • Cena brutto: 6 997,00 zł
  • (Cena netto: 5 688,62 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Altana 8-kąt Chopin z kratką Clementyna

Chopin z kratką Clementine to klasyczna altana oparta na ośmiokątnej podstawie. Drobna kratka umieszczona na jej bokach stwarza nastrój intymności umożliwiając relaks nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki swej konstrukcji altana zapewni ochronę nie tylko przed deszczem, ale i nadmiernym słońcem. Dach wykonany jest z boazerii ze świerku skandynawskiego, pokryty ozdobnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnej zieleni, co gwarantuje całkowitą nieprzemakalność dachu i trwałość na wiele lat. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Do naszych altan oferujemy za dodatkowa opłatą podłogę oraz meble (ławki, stół). Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.

Wymiary: h342 fi430

Impregnacja:

Produkt zaimpregnowany ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat (dla zastosowań bez kontaktu z gruntem). Po zaimpregnowaniu drewno ma zielonkawo-szary kolor, który z czasem przechodzi w barwę miodowo-żółtą.

Malowanie produktów:                                

Nie oferujemy usługi malowania produktów. Można natomiast samodzielnie malować nasze produkty w celach estetycznych wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Montaż:

Nasze altany montuje się w prosty sposób. Chcesz wiedzieć jak wygląda dokładny proces montażu wybranego przez Ciebie produktu? Napisz do nas! Prześlemy szczegółową instrukcję.

Dostawa

Z powodu sporych rozmiarów, koszty dostawy wyceniamy indywidualnie. W tym celu należy przesłać nam zapytanie podając kod pocztowy adresu dostawy biuro@gardencenter.pl