Altana ogrodowa FERRARA

  • Czas realizacji: 21 dni
  • Dostępność: Ostatnie 5 szt.
  • Producent: GardenCenter,pl
  • Cena brutto: 7 990,00 zł
  • (Cena netto: 6 495,93 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

ALTANA OGRODOWA FERRARA

 
Altana Ferrara będzie idealnym miejscem, przystosowanym do celów rekreacyjnych. Pokryta jest płaskim dachem - wykonanym, podobnie, jak cała altana z drewna świerkowego. Dach pokryty jest papą asfaltową. Altana jest przeszklona - posiada 11 okien, z brązowymi szybami typu antisol. Wyposażona w przeszklone dwuskrzydłowe drzwi. Model ten posiada dodatkowe opcje montażu okien - dwóch lub czterech otwieranych na uchył.
 
 
 
FERRARA
materiał wykonania ścian drewno świerkowe
grubość ścian 28mm
poziom wilgotności drewna ~18%
materiały wykonania dachu drewno świerkowe
grubość dachu 16mm
materiał pokrycia dachu papa asfaltowa
liczba okien 11
wymiar okien bocznych światło:535mm x 1770mm zewnętrzne:685mm x 1930mm
wymiar okien drzwiowych światło:375mm x 1770mm zewnętrzne:525mm x 1930mm
materiał wypełnienia okien szyba antisol brąz, grubość 6 mm
materiał wykonania drzwi drewno świerkowe
wymiary drzwi 1820mm x 2000mm
dostępne wykończenia naturalne
wysokość 2300mm
 

Impregnacja:

Produkt zaimpregnowany ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat (dla zastosowań bez kontaktu z gruntem). Po zaimpregnowaniu drewno ma zielonkawo-szary kolor, który z czasem przechodzi w barwę miodowo-żółtą.

Malowanie produktów:                                

Nie oferujemy usługi malowania produktów. Można natomiast samodzielnie malować nasze produkty w celach estetycznych wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Montaż:

Nasze altany montuje się w prosty sposób. Do zamontowania atany wystarczą dwie osoby. Chcesz wiedzieć jak wygląda dokładny proces montażu wybranego przez Ciebie produktu? Napisz do nas! Prześlemy szczegółową instrukcję.

Dostawa

Z powodu sporych rozmiarów, koszty dostawy wyceniamy indywidualnie. W tym celu należy przesłać nam zapytanie podając kod pocztowy adresu dostawy biuro@gardencenter.plW zaleznosci od lokalizacji adresu dostawy oraz wielkosci wybranych altan, jest to koszt w granicach 400 - 700 zl. Po wczesniejszym uzgodnieniu, mozliwy jest odbior osobisty z magazynu zlokalizowanego w poblizu Elblaga.