Altana ośmiokątna Appleton duży 265x380

  • Czas realizacji: 4 dni
  • Dostępność: Ponad 10 szt.
  • Producent: Jagram
  • Cena brutto: 5 965,00 zł
  • (Cena netto: 4 849,59 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Altana ośmiokątna Appleton duży 265x380

Piękny ogród wymaga stylowych i eleganckich rozwiązań w zakresie architektury ogrodowej. W naszej ofercie altan 8-kątnych każdy znajdzie coś do swojego ogrodu. Szeroka gama wzorów wypełnień oraz rozmiarów daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Dach wykonany z drewnianej boazerii. Dla pełnej nieprzemakalność konieczne jest zastosowanie pokrycia z gonta bitumicznego. Niezależnie od impregnacji altanę można malować dowolnymi farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Do naszych altan oferujemy za dodatkowa opłatą meble (ławki, stół). Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni.

Podłoga i ławki za dodatkową opłatą

Impregnacja:

Produkt zaimpregnowany ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra. Zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat (dla zastosowań bez kontaktu z gruntem). Po zaimpregnowaniu drewno ma zielonkawo-szary kolor, który z czasem przechodzi w barwę miodowo-żółtą.

Malowanie produktów:

Nie oferujemy usługi malowania produktów. Można natomiast samodzielnie malować nasze produkty w celach estetycznych wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Montaż:

Nasze altany montuje się w prosty sposób. Chcesz wiedzieć jak wygląda dokładny proces montażu wybranego przez Ciebie produktu? Napisz do nas! Prześlemy szczegółową instrukcję. 

Dostawa

Z powodu sporych rozmiarów, koszty dostawy wyceniamy indywidualnie.
W tym celu należy przesłać nam zapytanie podając kod pocztowy adresu dostawy biuro@gardencenter.pl

W zaleznosci od lokalizacji adresu dostawy oraz wielkosci wybranych altan, jest to koszt w granicach 400 - 700 zl.

Po wczesniejszym uzgodnieniu, mozliwy jest odbior osobisty z magazynu zlokalizowanego w poblizu Elblaga.