Wiata samochodowa Andaluzja

  • Czas realizacji: 21 dni
  • Dostępność: Ponad 10 szt.
  • Producent: GardenCenter,pl
  • Cena brutto: 6 150,00 zł
  • (Cena netto: 5 000,00 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

WIATA SAMOCHODOWA ANDALUZJA


Solidna, prostokątna wiata samochodowa o konstrukcji z impregnowanego drewna stanowi alternatywę dla tradycyjnego garażu.

Wsparta na sześciu słupach, posiada płaski dach z profilowanej płyty PVC, ułożonej na poziomych belkach stropu. Elementy dźwigające wzmocniono na narożach zastrzałami. Dostępna w jednym wymiarze. Dzięki swojej prostocie oraz otwartej formie doskonale wpisuje się w przestrzeń ogrodową.


Wymiary:

 Wiata Andaluzja - Wymiary - rzut z góryDane techniczne:

materiał wykonania

drewno świerkowe

materiał pokrycia dachu

profilowana płyta PVC

wymiary zewnętrzne z dachem

5120mm x 4160mm x 2700mm

wymiary zewnętrzne bez dachu

4780mm x 3890mm x 2150mm

grubość belki

90mm


DOSKONAŁA ALTERNATYWA DLA TWOJEGO GARAŻU!

Impregnacja:

 

Wszystkie produkty wykonane, dostępne w sklepie gartencenter.pl zaimpregnowane są ciśnieniowo preparatem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Dodany do impregnatu wosk nadaje zabezpieczonemu drewnu znaczną hydrofobowość, co zapewnia długotrwałe utrzymywanie się atrakcyjnej barwy oraz odporność drewna na butwienie powyżej 15 lat, dla zastosowań bez kontaktu z gruntem. Bezpośrednio po zaimpregnowaniu drewno ma zielonkawo-szary kolor, który z czasem przechodzi w barwę miodowo-żółtą.

 

Malowanie produktów:                                

 

Nie oferujemy usługi malowania produktów. Można natomiast samodzielnie malować nasze produkty w celach estetycznych wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.